داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

شربت اشتها آور اپتایت پدیابست 150 میلی لیتر

شربت اشتها آور اپتایت پدیابست 150 میلی لیتر
قیمت: 65,800 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات شربت اشتها آور اپتایت پدیابست 150 میلی لیتر


شربت اشتها آور اپتایت پدیابست با طعم سیب محصولی مناسب و ایده آل جهت افزایش اشتها، تحریک اشتها و وزن گیری کودکان و بزرگسالان است. شربت اشتها آور اپتایت پدیابست با ترکیبات به کار گرفته در آن یک مکمل مناسب جهت بهبود رشد و وزن گیری، افزایش اشتها و افزایش سطح انرژی است. این مکمل برای کودکان و بزرگسالانی مناسب است که مشکل اشتها دارند. در ترکیبات این محصول زنجبیل دیده می‌شود که باعث تحریک اشتها شده و انرژی و کالری لازم برای سوخت و ساز بدن کودک و بزرگسالان را فراهم می‌کند. شربت پدیا بست اپتایت فاقد گلوتن و الکل است و طعم دلنشین سیب، باعث قبول بهتر این محصول برای کودکان می‌شود. می‌توان گفت شربت پدیابست اپتاویت یکی از بهترین مکمل های اشتها آور کودکان است.

 

کاربرد های شربت اشتها آور اپتایت پدیابست


افزایش سطح انرژی و کالری لازم برای سوخت و ساز
افزایش اشتها کودکان و بزرگسالان
مناسب کودکان بالای ۲ سال
بهبود رشد و وزن گیری
با طعم سیب

 

نحوه مصرف


کودکان بالای ۲ سال: ۵ میلی لیتر ۲ بار در روز، ۲۰ دقیقه قبل از غذای اصلی، به صورت خالص یا رقیق شده در ۱۰۰ میلی لیترآب یا آب میوه.
دوز روزانه نباید از ۱۰ میلی لیتر تجاوز کند.

 

لطفا دقت کنید


قبل از مصرف این فرآورده، در صورت وجود بیماری زمینه ای در فرزندتان و یا در صورت استفاده از سایر داروها، با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
فرآورده را در جای خشک و خنک (در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد)، دور از گرما و نور، نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمایید.
حداکثر تا ۳۰ روز مصرف شود و پس از باز شدن، در یخچال نگهداری شود.
دور از دسترس کودکان نگهداری نشود.
قبل از استفاده به خوبی تکان دهید.

 

موارد منع مصرف


در کودکان زیر ۲ سال توصیه نمی‌شود.
مصرف در دوران بارداری و شیردهی
مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود.

 

ترکیبات


عصاره کاسنی، عصاره شنبلیله، ژل رویال، اینولین، ویتامین B۱، ویتامین B۳، ویتامین B۶، ویتامین B۷، ویتامین B۱۲، ویتامین C، ویتامین D۳، روی گلوکونات، منگنز سولفات، مالتیتول، گلیسرین، پروپیلن گلیکول، سدیم بنزوات، اسید سیتریک، سوکروز، کستر اوی، سدیم ادتا، زانتان گام، سوکرالز، اسانس سیب و آب خالص.

 

 

افزودن نظر