داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

کرم کاهش دهنده رشد مو هیدرودرم ۴۰ میلی لیتر

کرم کاهش دهنده رشد مو هیدرودرم ۴۰ میلی لیتر
ناموجود

مشخصات کرم کاهش دهنده رشد مو هیدرودرم ۴۰ میلی لیتر

کرم کاهش دهنده رشد مو هیدرودرم با فرمولاسیون انحصاری بر پایه ماده موثر دپیلین، با تاثیر مستقیم بر فولیکول مو سبب کند شدن رشد مجدد و کاهش تراکم موهای زائد، تضعیف پیاز مو و سست، نرم و نازک شدن موهای ناخواسته می شود.

 

کاربرد های کرم کاهش دهنده رشد مو هیدرودرم

با فرمولاسیون انحصاری و عملکرد چندگانه جهت کند نمودن رویش مجدد موهای زائد

تضعیف پیاز مو، سست و نازک نمودن و کاهش تراکم موهای زاید

دارای خواص ضد التهابی، ترمیم کنندگی و مرطوب کنندگی پوست

مناسب برای صورت و بدن

 

ترکیبات

مخلوط کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، تری بهنین، سوربیتان لورات، نایلون ۱۲و پالماتین، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، PEG۱۵ استئاریل اتر، گلیسیرین، مخلوط آلکیل الکل و آلکیل گلوکوزاید، دی کاپریلیل اتر، مخلوط پارابن ها در فنوکسی اتانول، استئاریل الکل، آکریلامید ایزوپارافین لورت ۷، مخلوط گلیسریل استئارات و PEG۱۰۰ استئارات، سوربیتان استئارات، ژل آلوئه ورا، روغن کالاندولا، عصاره آرنیکا، گلیسین سوژا، اسانس، آب دیونیزه

 

چطور مصرف کنیم

بعد از برداشتن موهای زائد صورت و بدن از طریق اپیلاسیون یا دپیلاسیون و تمیز نمودن پوست، روزانه ۲ بار از این کرم بر روی سطح پوست به شکلی بمالید که سطح مورد نظر کاملا پوشانیده شود و به آرا می ماساژ دهید تا جذب گردد. عمل فوق را حداقل به مدت یک هفته انجام دهید. از هفته دوم تا موزدایی بعدی به صورت یک روز در میان از این محصول استفاده نمایید و مجددا بعد از هر اپیلاسیون این سیکل را تکرار نمایید.

 

لطفا دقت کنید

در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال و نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

از استعمال به دور چشم ها و زخم های باز خودداری گردد.

استفاده از شوینده ها و پاک کننده ها و کرم های موبر قبل از استفاده از محصول و کرم های مرطوب کننده بعد از استفاده پیشنهاد می گردد.

 

 

افزودن نظر