داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

قرص نوراگل فورت گل دارو 30 عدد

قرص نوراگل فورت گل دارو 30 عدد
قیمت: 54,000 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات قرص نوراگل فورت گل دارو 30 عدد


قرص نوراگل فورت گل دارو جهت بهبود بی‌خوابی‎‌های عصبی و حفظ آرامش و کنترل اضطراب است. این قرص نقش مهمی در کنترل و بهبود حالات روحی افراد دارد. بی خوابی یا کم خوابی از شایع‌ترین بیماری‌های اختلالات خواب است. بی خوابی معمولاً ناشی از اضطراب و تنش هیجانی است. از دیگر علل این مشکل می‌توان از افسردگی و ترس از تنهایی را نام برد. امروزه مشکلات روحی و ذهنی به بحرانی گسترده در همه جوامع مبدل شده؛ به همین دلیل استفاده از داروهای آرامش‌بخش بسیار گسترده‌تر از قبل شده است. قرص نوراگل فورته هم برای حل این قبیل مسائل کاربرد دارد. قرص نوراگل فورت گل دارو مقادیر بالایی از ترکیبات موثر مثل عصاره خشک برگ بادرنجوبه و عصاره خشک ریشه سنبل‌الطیب دارد. اثرات سنبل الطیب و بادرنجبویه موجود در قرص نوراگل موجب ظهور آثار آرامبخش پایا و بادوامی می‌شود که بیماران تحت شرایط استرس روحی را آرام ساخته و خواب مطبوعی برای آنها به وجود می‌آورد.

 

کاربرد های قرص نوراگل فورت گل دارو


کمک به رفع اختلالات خواب و رفع اختلالات عصبی
کاهش علائم استرس و اضطراب
حاوی سنبل‌الطیب و بادرنجبویه
تسکین دهنده سیستم عصبی
بهبود بی نظمی ضربان قلب
ایجاد حس آرامش

 

نحوه مصرف


برای درمان اختلالات خواب با منشا عصبی، در بزرگسالان و نوجوانان بالاتر از ۱۲ سال، یک قرص نیم ساعت تا یک ساعت قبل از خوابیدن، در صورتی که لازم باشد می توان یک قرص دیگر در طول شب مصرف نمود. در کودکان بالاتر از ۶ سال یک قرص نیم ساعت تا یک ساعت قبل از خوابیدن مصرف شود.
برای درمان اضطراب و نا آرامی ها، بزرگسالان و اطفال بالاتر از ۱۲ سال روزی ۲ بار، هربار یک قرص روکشدار میل کنند. اطفال بالای ۶ سال روزی یک بار یک عدد قرص روکشدار استفاده نمایند.

 

لطفا دقت کنید


لطفاً قرص‌های روکشدار را بدون جویدن و با مقدار کافی مایعات (یک لیوان آب) میل نمائید.
تا ۲ ساعت پس از مصرف این دارو از رانندگی کردن و کار با ماشین آلات خودداری شود.
چنانچه داروی دیگری استفاده می‌نمائید پزشک و یا داروساز خود را مطلع کنید.

 

 

افزودن نظر