داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

قرص روماتوگل گل دارو 30 عددی

قرص روماتوگل گل دارو 30 عددی
قیمت: 72,000 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات قرص روماتوگل گل دارو 30 عددی


قرص روماتوگل گل دارو حاوی عصاره گیاه پنجه شیطان یک مکمل گیاهی برای رفع التهاب و درد مفاصل است. همچنین این مکمل در کاهش دردهای دوران قاعدگی نیز موثر است. از عوارض بیماری آرتریت روماتوئید و استئوآرریت ایجاد درد و التهاب در استخوان‌ها و مفاصل است که موجب سلب آسایش و راحتی فرد می‌شود تا حدی که ممکن است حرکت را برای افراد مختل سازد. قرص روماتوگل گل دارو به منظور رفع التهاب مفصلی در آرتریت روماتوئید و استئوآرریت مورد استفاده قرار می‎گیرد، همچنین قابلیت کاهش دردهای دوران قاعدگی را نیز دارد. این مکمل گیاهی حاوی عصاره اثربخش گیاه پنجه شیطان است و گاهی نیز با نام قرص پنجه شیطان نیز شناخته می‌شود. هاریاگوزید، هارپاگید، فلاونوئیدها (لوتئولین، کامفرول)، اسیدهای فنولیک، اسید سینامیک، اسید کافئیک، اسید کلروژنیک، کینونونها و فیتواسترول از ترکیبات موثره عصاره پنجه شیطان هستند.

 

کاربردهای قرص روماتوگل گل دارو


رفع التهاب مفصلی در آرتریت روماتوئید و استئوآرریت
موثر در کاهش دردهای دوران قاعدگی
حاوی مواد موثره گیاه پنجه شیطان

 

نحوه مصرف


روزی ۲ قرص بعد از غذا مصرف شود.

 

لطفا دقت کنید


در بیماران مبتلا به زخم معده و اثنی عشر، سنگ کیسه صفرا، دیابت، اختلالات قلبی و عروقی فشار خون بالا مصرف این دارو مجاز است.
به ندرت سردرد، صدای وزوز گوش، بی اشتهائی و اختلال ذائقه و اختلالات مختصر گوارشی گزارش شده است.
بیماران مبتلا به سنگ صفرا قبل از مصرف این دارو با پزشک معالج مشورت نمایند.
مصرف این فرآورده در طول بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود.

 

ترکیبات


مواد موثره گیاه پنجه شیطان عبارتند از: هاریاگوزید، هارپاگید، فلاونوئیدها (لوتئولین، کامفرول)، اسیدهای فنولیک، اسید سینامیک، اسید کافئیک، اسید کلروژنیک، کینونون ها و فیتواسترول

 

 

افزودن نظر