داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

شیر خشک آپتامیل اچ آ ۲ نوتریشیا ۴۰۰ گرم

شیر خشک آپتامیل اچ آ 2 نوتریشیا از 6 ماهگی به بعد ۴۰۰ گرم
قیمت: 38,000 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات شیر خشک آپتامیل اچ آ 2 نوتریشیا از 6 ماهگی به بعد ۴۰۰ گرم


شیر خشک آپتامیل اچ آ ۲ یک محصول هایپو آلرژنیک برای شیرخواران سالم در معرض خطر بروز آلرژی است. این شیرخشک که محصول برند نوتریشیا است با داشتن ترکیب انحصاری ایمیونوفورتیس سیستم ایمنی کودک را به خوبی تقویت و حمایت می‌کند.
آپتامیل اچ آ ۲ به دلیل دارا بودن پروتئین هیدرولیز شده طعمی مناسب اما متفاوت با سایر شیرخشک‌های موجود در بازار دارد. از طرفی دیگر این محصول حاوی دو اسید چرب (DHA/AA) است که در سلامت سیستم ایمنی و تکامل رشد کودک بسیار تأثیر دارند.

 

ترکیبات مهم شیرخشک آپتامیل HA2


کنستانتره پروتئین وی ( آب پنیر) هیدرولیز شده، لاکتوز، مخلوط روغن های گیاهی، گالاکتوز-الیگو ساکارید، فروکتوز- الیگو ساکارید، روغن ماهی، Single cell oil، کولین کلراید، ال کارنیتین، اینوزیتول، تائورین، امولسیفایرها، لسیتین سویا، نوکلئوتیدها، ویتامین ها و مواد معدنی

 

روش تهیه و مصرف آپتامیل اچ آ ۲


۱- دستها را بشویید و همه ظرف ها را استریل کنید.
۲- آب آشامیدنی سالم را بجوشانید. آن را به مدت ۳۰ دقیقه نگه دارید تا دمای آن تقریباً به ۴۰ درجه سانتیگراد برسد.
۳- مقدار آب مورد نیاز را در بطری استریل اندازه گیری کنید (به راهنمای تغذیه مراجعه کنید.) از آبی که مکرراً جوشیده است استفاده نکنید.
۴- همیشه از پیمانه ارائه شده استفاده کنید. برای دقت بیشتر از پشت یک چاقوی تمیز برای صاف کردن سر پیمانه استفاده کنید. پودر اضافی را به درون پیمانه فشار ندهید.
۵- مقدار صحیح از پودر را به آب اضافه کنید. کم یا زیاد کردن تعداد پیمانه می تواند برای کودک مضر باشد.
۶- درپوش شیشه شیر را بگذارید و به آرامی آن را (به مدت ۱۰ ثانیه) تکان دهید تا حل شود سپس درپوش شیشه را با سر پستانک جایگزین کنید.
۷- قبل از تغذیه درجه حرارت شیر را با مچ دست کنترل کنید (۳۷ درجه سانتیگراد)

افزودن نظر