داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

آپتامیل پرونوترا 1

شیر خشک آپتامیل پرونوترا 1 نوتریشیا 400 گرم
قیمت: 58,000 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات شیر خشک آپتامیل پرونوترا 1 نوتریشیا 400 گرم


شیر خشک آپتامیل پرونوترا 1 نوتریشیا Aptamil Pronutra 1 Nutricia Milk Powder دارای ترکیب انحصاری اروپایی از پره بیوتیک اختصاصی و پست بیوتیک‌ ها که از مهار کارکرد سیستم ایمنی بدن حمایت می‌کند. پست بیوتیک ها، برآیند پروسه ی ویژه هستند که بر پایه ی ۴۰ سال پژوهش درباره نیازهای تغذیه ای شیرخواران بدست آمده است.

شیر خشک آپتامیل پرونوترا Aptamil Pronutra، حاوی ترکیب انحصاری پره بیوتیک ( scGOS / lcFOS)، پست بیوتیک: فرآورده های بایو اکتیو که بوسیله میکروارگانیسم های خوراکی فراهم می‌شوند و به سلامتی کمک می‌ کنند و HMO-3GL (الیگوساکارید موجود در شیر مادر) فرآورده این پروسه بسیار ویژه است. چربی های بلند زنجیره غیراشباع DHA و AA برای کمک به رشد و بالندگی مغزی و بینایی شیرخوار.

شیر خشک هیدرولیز شده یکی از نوع های شیر خشک کودکان ضد حساسیت است. این برای کودکان و نوزادانی طرح ریزی شده است که در هضم شیرخشک‌های استاندارد مبتنی بر شیر گاو مشکل دارند، و مشکل‌های گوارشی، ریفلاکس، گریه‌های کولیکی (کولیک نوزاد یا قولنج یعنی، نوزادی که بیمار یا گرسنه نیست، ولی بیش از ۳ ساعت در روز، در بیش از ۳ روز هفته و به مدت بیش از ۳ هفته گریه می کند.) و دیگر نشانه ها را با بهره‌گیری از آن شیرخشک‌های «معمول» تجربه می‌کنند.

آپتامیل پرونوترا Aptamil Pronutra، ترکیبی ویژه از پره بیوتیک ( scGOS / lcFOS) و پست بیوتیک‌ که از باکتری‌ های سودمند است و به طور طبیعی در دستگاه گوارش شیرخوار یافت می شود. پره بیوتیک‌ها که نوع خاصی از باکتری های خوب و سودمند هستند، به کاهش وزن، تقویت سیستم ایمنی و سلامت دستگاه گوارش کمک می‌کنند و بدن را از بیمارهای گوناگون حفظ می‌ کنند. پره بیوتیک‌ها بجز کمک به دستگاه گوارش، مولکول‌ های پیچیده و ترکیب های مفید مانند ویتامین‌ ها و آنتی‌ بیوتیک‌ های گوناگون را فرآوری می‌کنند.

همچنین پژوهش‌ ها نشان داده اند که پروبیوتیک برای کودکان و نوزادان باعث آرامبخشی دردهای شکمی و درمان اسهال می‌شود. پره بیوتیک ( scGOS / lcFOS ) همانند الیگوساکاریدهای شیر مادر کار می‌کنند و این پره بیوتیک ها از بنمایه های طبیعی یا با هیدرولیز پلی ساکاریدها بدست می آیند. الیگوساکارید‌های شیر مادر با بهبود فلور میکروبی روده به فراهم‌آوری سیستم ایمنی مناسب و کارا در بدن کمک می‌کنند.

افزودن نظر