داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

انترامیل دیابتی کارن

پودر انترامیل دیابتی کارن 400 گرم
قیمت: 162,450 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات پودر انترامیل دیابتی کارن 400 گرم

 

انترامیل دیابتی کارن حاوی کربوهیدرات و قند‌های کنترل شده می‌باشد. این محصول یک فرمول مغذی کامل برای افرادی است که دچار بیماری دیابت و همچنین افرادی که دچار محدودیت در دریافت کربوهیدرات می‌باشند از جمله بیماران دچار هیپرگلیسمی، بیماران ریوی و افرادی که بدنشان نسبت به گلوکز حساسیت نشان می‌دهد، می‌باشد. این محصول با حفظ سلامت سیستم گوارش از بروز اختلالات گوارشی مانند یبوست و اسهال جلوگیری می‌نماید.
خرید انترامیل دیابتی کارن به دلیل دارا بودن ویتامین B و همچنین کروم متابولیسم چربی‌ها و کربوهیدرات‌ها را افزایش داده و در متابولیسم قند خون به کمک انسولین آمده است و مانع از افزایش قند خون می‌شود. کروم به عنوان ماده معدنی برای پیشگیری از دیابت استفاده می‌شود و در مکمل‌هایی که حاوی کروم است، کلسترول و LDL و همچنین HDL را تنظیم کرده و به بهبود عروق خونی کمک شایانی می‌کند.

 

خواص و ویژگی‌های انترامیل دیابتی کارن


فاقد گلوتن است.
هم به صورت خوراکی و هم گاواژ قابل استفاده می‌باشد.
دارای انواع ویتامین ها( (A- K- E- D- B-C و مواد معدنی( آهن، کلسیوم، منگنز، مس، فسفر و... ) می‌باشد.
مکمل غذایی برای افزایش وزن
حاوی فیبر محلول جهت اصلاح حرکات روده ای
بهبود و تنظیم تعادل فلور میکروبی
مدیریت زخم در بیماران دیابتی
تقویت و افزایش سلامت پوست
افزایش و تقویت میزان متابولیسم و سوخت ساز بدن
تقویت سیستم ایمنی بدن

 

روش مصرف انترامیل دیابتی کارن


انترامیل دیابتی کارن به دو روش مورد استفاده قرار می‌گیرد که در ادامه به بررسی هر دو روش می‌پردازیم.
از طریق لوله: در این روش ابتدا آب را به دمای جوش می‌رسانیم و سپس هر پیمانه پودر را با آب خنک شده تا 50 میلی لیتر در ظرف مدرج به حجم برسانید.
مصرف خوراکی: در روش دیگر هر 5 پیمانه از پودر انترامیل دیابتی کارن را در یک لیوان شیر و یا آب بریزید و پس از حل شدن پودر آن را بلافاصله مصرف کنید.
توجه داشته باشید که برای مصرف کل نیاز روزانه از این محصول، یک قوطی کامل در روز مورد نیاز است و در صورت استفاده به عنوان مکمل غذای خوراکی، 6 پیمانه مورد نیاز می‌باشد. در واقع هر وعده غذایی دو پیمانه مصرف شود. این محلول در هر میلی لیتر حاوی یک کیلو کالری انرژی می‌باشد.

افزودن نظر