داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

اینفترینی شیر مایع تقویتی 200 میلی لیتری

اینفترینی شیر مایع تقویتی 200 میلی لیتری Infatrini
قیمت: 56,000 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات شیر خشک نوترینی درینک وانیلی نوتریشیا ۴۰۰ گرم


شیر مایع تقویتی اینفترینی (Infatrini) یک محصول از برند معتبر هلندی نوتریشیا (Nutricia) است. نوتریشیا یک شرکت فعال و معتبر در زمینه تولید محصولات غذایی-خوراکی کودکان است که در این زمینه تحقیقات فراوان و گسترده‌ای انجام داده و می‌دهد و همچنین محصولات زیادی برای رشد بهتر کودکان و جبران عقب‌ماندگی از رشد طبیعی تولید و عرضه می‌کند.شیر مایع تقویتی اینفترینی یک منبع غذایی کامل می‌باشد که علاوه بر انرژی بسیار زیاد ، حاوی انواع پروتئین ، ویتامین و مواد مورد نیاز برای بدن کودک بوده به گونه‌ای که از شیر تقویتی اینفاترینی می‌توان به عنوان تنها منبع تغذیه استفاده کرد.این شیر تقویتی به رشد قد و رشد دندان کودکان کمک بسزایی می‌کند.

 

نحوه مصرف شیر مایع تقویتی


اینفاترینی infatrini دارای دوره مصرف نمی باشد و میتوان به صورت تغذیه روزانه یک تا سه وعده در کنار شیر اصلی مصرف نمود یا در صورت تغذیه کامل چهار تا شش وعده در روز مصرف نمود.

 

ترکیبات اینفترینی


حاوی انواع ویتامین‌ A ، B1، B2، B3، B5، B6، B12،C ، D3، E،K ، سدیم، پتاسیم، سلنیوم، فسفر، کلسیم و همچنین پروبیوتیک است. پروبیوتیک موجود در شیر مایع اینفاترینی باعث می‌شود تا دستگاه گوارش کودک شما تقویت شود.

 

نحوه نگهداری شیر مایع تقویتی


بعد از باز شدن در بطری Infatrini می توان آن را در یخچال (4> درجه سانتیگراد) نگهداری کرد و باقیمانده بطری طی 12 ساعت در یخچال و 4 ساعت بیرون از یخچال مصرف شود.

افزودن نظر