داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت 400 گرم

پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت 400 گرم
قیمت: 50,000 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات پودر مکمل غذایی پدیاشور ابوت 400 گرم

 

مکمل غذایی پدیاشور سلامت کودک را تضمین و تقویت می کند. ویژگی پدیاشور سینبیوتیک های اضافه شده به آن است. سینبیوتیک ترکیبی از پروبیوتیک ها (لاکتوباسیلوس های مفید و بیفیدوباکتریوم) و پری بیوتیک FOS (فروکتو الیگوساکارید) می باشد.پری بیوتیک باعث رشد و تقویت پروبیوتیک ها می شود. سینبیوتیک ها با متوقف کردن رشد باکتری های مضر و بیماری زای دستگاه گوارش سیستم دفاع طبیعی بدن را تقویت می کنند.
پدیاشور تغذیه تکمیلی متعادل را فراهم نموده و می تواند رشد مطلوب را حمایت نماید.مصرف روزانه 1000 میلی لیتر از پدیاشور برای کودکان 2 تا 6 ساله و مصرف روزانه 1300 میلی لیتر از آن برای کودکان 7 تا 10 ساله 100% یا حتی بیشتر از مقادیر توصیه شده پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی ذکر شده در استاندارد NRC-NAS را تأمین می کند. هر وعده 225 میلی لیتری در صورت آماده سازی صحیح، دارای 225 کیلوکالری انرژی است.

 

روش مصرف:


برای آماده کردن 225 میلی لیتر از فراورده، 190 میلی لیتر آب سرد را داخل لیوان ریخته و به آرامی 5 پیمانه یا 45.7 گرم از پودر پدیاشور را در حال به هم زدن به ان اضافه کنید.تا کاملا حل و یکنواخت شود با آماده سازی صحیح هر میلی لیتر پدیاشور تقریبا معادل 1 کیلو کالری انرژی تولید می کند. یک قوطی 400 گرمی تقریبا 9 وعده 225 میلی لیتری را ارائه می دهد.پدیاشور را می توان 1 تا 3 وعده در روز مصرف نمود.

 

هشدار مصرف:


برای کودکان زیر 1 سال توصیه نمی گردد.
در بیماران گالاکتوزمیا منع مصرف دارد.
نباید به صورت تزریقی مصرف شود.

 

افزودن نظر