داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

شامپو بابونه موهای خشک بایو اسکین پلاس

شامپو بابونه موهای خشک بایو اسکین پلاس
قیمت: 57,400 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات شامپو بابونه موهای خشک بایو اسکین پلاس


شامپو بابونه بایو اسکین پلاس یک شامپوی ملایم و بدون ایجاد تحریک مناسب برای افراد دارای پوست سر خشک و موهای خشک آسیب دیده است. این شامپو علاوه بر ایجاد پاکیزگی کافی برای موها، با فرمولاسیون بی نظیری که دارد کمک می‌کند تا تازگی و سلامت به موهایتان بازگردد. شامپو بابونه حاوی آلوئه ورا و همچنین پرو ویتامین ب 5 برای ترمیم و بازسازی موهای خشک و پوست سر خشک است.
پوست سر افرادی که موهای خشک و شکننده‌ای دارند، معمولا به راحتی تحریک می‌شود و اگر این تحریکات پوستی ادامه دار باشند، ممکن است آسیب‌های جدی‌‌ به تارهای مو افراد وارد شود. این افراد عموماً می‌توانند با خرید شامپو مناسب موهای خشک مانند شامپو بابونه بایو اسکین پلاس و یا استفاده از ماسک‌های مو طبیعی خانگی، روتین مراقبتی درمانی خود را آغاز کرده و از خشک شدن بیش از حد موها جلوگیری به عمل آورند. مواد شوینده به کار برده شده در شامپو bio hair به گونه‌ای است که ضمن پاک کردن تارهای مو از هرگونه باکتری، آلودگی و آلاینده‌های محیطی، پوست سر را تحریک نمی‌کند و از خشک شدن بیش از حد موها بعد از هر بار شستشو جلوگیری به عمل می‌‌آورد. اگر پوست سر خشکی دارید، حتما تجربه کرده‌اید که بعد از هر بار شستشوی موها خود با شامپوهای معمولی موجود در بازار، موهایتان قوای خود را از دست داده است اما با مصرف این شامپو، با خواص بابونه برای مو بدون هیچ دغدغه و نگرانی‌ای می‌توانید مانند افراد دیگر موهایی تمیز و سالم داشته باشید.

 

مزایای شامپو موهای خشک بایو اسکین پلاس


پرو ویتامین B5 به کار رفته شده در شامپو بایو اسکین پلاس می‌تواند موهایتان را بازسازی‌ کرده و در ترمیم تارهای مو خشک شده شما تاثیر بسزایی داشته باشد. یکی از ترکیبات موجود در خواص شامپو بابونه که به منظور نرم کردن و بازگرداندن درخشندگی موها به فرمولاسیون این محصول اضافه شده است، عصاره آلوئه ورا است. عصاره آلوئه ورا را در زمان‌های قدیم به عنوان تسکین دهنده درد می‌شناخته‌اند‌ امروزه از این ماده شفابخش به منظور خنک کننده، نرم کننده و آبرسان پوستی در محصولات درمانی و مراقبتی استفاده می‌کنند.

 

ویژگی‌های شامپو موهای خشک بایو اسکین پلاس


جلوگیری کننده از ایجاد موخوره به دلیل داشتن ترکیبات نرم کننده و‌ آبرسان مانند عصاره آلوئه ورا و عصاره بابونه
بازگرداننده رطوبت مورد نیاز پوسته کف سر
افزایش درخشندگی‌تارهای مو به دلیل داشتن عصاره‌های گیاهی متنوع
افزایش حالت پذیری مو
ترمیم و بازسازی موهای خشک و آسیب‌دیده افراد به دلیل داشتن پرو ویتامین B5
تقویت ریشه و ساقه مو
فرمولاسیون ملایم
دارای مواد شوینده غیر تحریک‌زا (مخصوص افراد با پوست سر خشک)

افزودن نظر
محصولات مشابه