داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

شامپو هسته انگور ضد شوره بایو اسکین پلاس

شامپو هسته انگور ضد شوره بایو اسکین پلاس
قیمت: 69,700 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات شامپو هسته انگور ضد شوره بایو اسکین پلاس


اگر به دنبال خرید شامپو ضد شوره هستید، می‌توانید محصول مورد نظر خود را از بین محصولات بایو اسکین پلاس انتخاب کنید. شامپو هسته انگور ضد شوره بایو اسکین پلاس از جمله محصولات منحصر به فرد این برند است که به کاهش شوره سر و طراوت موها کمک شایانی می‌کند. اما شاید بهتر باشد قبل از آنکه به طور کامل در مورد مزایای این شامپو فوق العاده صحبت کنیم، اطلاعات بیشتری در زمینه شوره سر به شما ارائه دهیم.
شوره سر به سفیدک‌های ریز لابه لای موهای افراد گفته می‌شود. شوره که یک اختلال پوست کف سر محسوب می‌شود، با پوسته پوسته شدن کف سر همراه است و با اینکه این اختلال، یک مشکل حاد و جدی به حساب نمی‌آید اما اکثر افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی، دلهره می‌گیرند و دچار استرس می‌شوند. عموماً افرادی که به ظاهر خود توجه می‌کنند و تمایل دارند همیشه در راس توجه اطرفیان خود در مهمانی‌ها و مجالس قرار بگیرند به طور معمول، ترس و نگرانی بیشتری نسبت به افراد معمولی در این زمینه دارند زیرا یکی از مشخصه‌های اصلی وجود شوره، سفیدک‌های پنهان شده در بین تارهای مو است که با چشم به راحتی قابل مشاهده است. اما خوشبختانه هیچ جای نگرانی نیست زیرا امروزه به دلیل تنوع در محصولات مراقبتی و درمانی پوست و مو به راحتی می‌توان شوره سر را کنترل کرد و در مراحل بعدی، از بین برد.

 

مزایای شامپو هسته انگور ضد شوره بایو اسکین پلاس


عموما شوره سر دو نوع چرب و خشک دارد. شامپو مورد بحث که‌ توسط برند معتبر بایو اسکین پلاس طراحی شده است می‌تواند هر دو نوع شوره را از بین ببرد و سلامت پوسته کف سر شما را بازگرداند. عصاره هسته انگور موجود در ترکیبات این محصول می‌تواند پوست سر را لایه برداری کند و به همین دلیل، سلول‌های مرده و هرگونه باکتری را از کف سر پاک خواهد کرد.

 

کاربرد‌های شامپو هسته انگور بایو اسکین پلاس


از بین برنده انواع شوره، باکتری و یا قارچ بر روی پوست سر
کاهش التهاب‌ و یا هرگونه خارش بر روی پوست سر
افزایش خون‌رسانی پوست سر
لایه برداری مناسب (به دلیل داشتن عصاره هسته انگور)
پاکسازی کامل پوست سر
افزایش لطافت و درخشندگی مو
دارای مواد آنتی اکسیدان (محافظت کننده تارهای مو)

 

روش استفاده از شامپو هسته انگور بایو اسکین پلاس


ابتدا موهای خود را در حمام خیس کنید و به مقدار مناسب از این شامپو را بر روی موهای خود بمالید. پس از ۳ الی ۴ دقیقه ماساژ دادن، موها را آبکشی نمایید.

افزودن نظر