داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

شامپو انار موهای رنگ شده بایو اسکین پلاس

شامپو انار موهای رنگ شده بایو اسکین پلاس
قیمت: 59,500 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات شامپو انار موهای رنگ شده بایو اسکین پلاس

 

عموماً انتخاب و خرید شامپو مناسب موهای رنگ شده برای خانم‌هایی که به تازگی موهای خود را رنگ کرده‌اند کاری سخت و طاقت‌ فرساست زیرا امروزه محصولات فیک، نامرغوب و غیر اورجینال در بین محصولات اصل زیاد شده است و تشخیص این محصولات از کالاهای اصلی آسان نیست. شامپو انار موهای رنگ شده بایو اسکین پلاس می‌تواند مناسب خانم‌هایی باشد که به تازگی موهای خود را رنگ کرده‌اند و حالا به دنبال محصولات شوینده‌ای هستند که ضمن تثبیت رنگ موهایشان بتواند درخشندگی موها را نگه داشته و باعث کدر شدن رنگدانه‌های رنگ‌ به کار برده شده در تارهای مو نشود. اگر تجربه رنگ کردن موهای خود را دارید حتما شاهد رنگ پریدگی موها بعد از هر بار استحمام بوده‌اید! شامپوهای معمولی موجود در بازار به دلیل ترکیبات خود می‌توانند اتصالات رنگدانه‌های رنگ به کار برده شده بین تارهای مو را کاهش دهند، این امر در نهایت می‌تواند به رنگ پریدگی رنگ‌موها منحر شود. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است از محصولات باکیفیت و مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید.

 

مزایای شامپو انار موهای رنگ شده بایو اسکین پلاس


پروتئین هیدرولیز شده گندم موجود در ترکیبات این شامپو می‌تواند موهای سست شده و بی‌جان شما بعد از هر بار رنگ کردن را تقویت کند و از آن‌ها در برابر عوامل آسیب‌رسان محیطی محافظت کند. عصاره انار نیز ضمن داشتن رایحه‌ای بی‌نظیر و فوق العاده خوشبو، قادر خواهد بود تا تارهای مو را تغذیه کند و رطوبت لازم را فراهم آورد.

 

ویژگی‌های شامپو انار موهای رنگ شده بایو اسکین پلاس


محافظت از رنگ مو
افزایش استحکام اتصالات بین رنگدانه‌های رنگ مو و تارهای مو (جلوگیری از رنگ پریدگی و کدر شدن رنگ مو بعد از هر بار مصرف شامپو و استحمام)
افزایش لطافت، نرمی و درخشندگی موهای رنگ شده شما
جلوگیری از خشک شدن بیش از حد موها به واسطه‌ی محافظت از سلول‌های کراتینی تارهای مو
مناسب برای موهای تیره و بلوند
دارای عصاره انار
افزایش زیبایی موهای رنگ شده، جلوگیری از کدر شدن موها
محافظت از تار مو در مقابل عوامل مخرب زیست محیطی
تغذیه کننده موها به دلیل داشتن پروتئین هیدرولیز شده گندم و ترکیبات مغذی دیگر

 

افزودن نظر