داروخانه آنلاین  - داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان تهران | داروخانه  خانه دارو

ژل واژینال فمی کر آرین سلامت سینا 7 عدد

ژل واژینال فمی کر آرین سلامت سینا 7 عدد
قیمت: 187,514 تومان
تعداد:
افزودن به سبد خرید

مشخصات ژل واژینال فمی کر آرین سلامت سینا

 

ژل واژینال فمی کر آرین سلامت سینا تسکین دهنده فوری خشکی واژن با اثربخشی طولانی مدت و برطرف کننده آتروفی واژینال، خارش و سوزش است که اثرات درمانی آن کاملا به اثبات رسیده است. فمی کر الاستیسیته دیواره واژن را بهبود و با برقراری PH نرمال، سبب ترشح طبیعی سلول‌ها می‌شود. بیمارانی که تحت درمان جایگزینی هورمون با استروژن و پروژسترون هستند نیز می‌توانند از مرطوب کننده واژن فمی کر برای رفع خشکی و ناراحتی‌های واژینال استفاده کنند.

این محصول با کاندوم‌های لاتکس و پلی ایزوپرن تداخلی نداشته و می‌تواند همزمان با آنها استفاده شود. در فرمولاسیون Femi Care کورتون، اسانس، پارابن و هورمون به کار نرفته است. فمی کر برخلاف لوبریکانت‌های موقت، رطوبت مورد نیاز و مداوم را پس از هر بار استفاده تا ۳ روز فراهم می‌کند. هر بسته از ژل فمی کر مخصوص بانوان ۷ عدد اپلیکتور تک دوز یک بار مصرف به همراه دارد. برای خرید ژل بهداشتی بانوان می‌توانید به سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز مراجعه نمایید.

 

خشکی واژن چیست ؟

خشکی واژن یکی از دغدغه‌های اصلی خانم‌ها در زندگی است؛ مشکلات بسیاری ایجاد می‌کند اما قابل درمان است. این بیماری به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود و می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی رابطه جنسی داشته باشد. واژن بخش مهمی از اندام جنسی زنانه است که نقش مهمی در تولید مثل و تنظیم هورمونی ایفا می‌کند. لایه ای نازک از ترشحات، دیواره داخلی واژن را پوشانده است. این ترشحات محیط واژن را قلیایی می‌کنند و به همین دلیل اسپرم می‌تواند برای تولید مثل جنسی در واژن زنده بماند. ترشحات واژن هم دیواره آن را نرم و روان می‌کند و موجب کاهش آسیب در حین رابطه جنسی می‌شود. کاهش سطح استروژن و تغییرات هورمونی برخی از دلایل ایجاد خشکی واژن است.

 

کاربرد های ژل واژینال فمی کر آرین سلامت سینا

برطرف کننده خشکی و بازسازی کننده غیر هورمونی

به صورت ۷ عدد اپلیکاتور تک دوز یک بار مصرف

تسکین فوری و ماندگاری طولانی مدت

تسکین سوزش و خارش

اثرگذاری سریع

 

ترکیبات

آب دیونیزه، گلیسیرین، عصاره کالاندولا، پروپیلن گلایکول، بنزوئیک اسید، فنوکسی اتانول، دهیدرواستیک اسید، عصاره آلوئه ورا، هیالورونیک اسید، هیدروکسی اتیل سلولز، روغن درخت چای، ادتا، سدیم هیدروکساید.

 

نحوه مصرف

فمی کر به صورت اپلیکاتورهای تک دوز و یکبار مصرف بهداشتی (۷ عدد تک دوز ۵ میلی لیتری) بسته بندی شده است که مصرف آن بسیار کاربردی و ساده است. کاملا عاری از آلودگی‌های میکروبی می‌باشد. فمی کر بطور طبیعی جذب و استفاده از یک دوز آن مخاط واژن را به مدت حدود ۳ روز مرطوب نگه می‌دارد.

جهت درمان خشکی وازینال دو الی سه بار در هفته و ترجیحا زمان خواب استفاده شود.

قبل از نزدیکی یک دوز واحد استفاده شود.

قبل از انجام معاینه واژینال یک دوز واحد استفاده شود.

 

افزودن نظر
اسلایدر