سبد خرید

دسته بندی

قیمت

برند

مرتب سازی بر اساس

خرید محصولات مادر و کودک

بلافاصله پس از اینکه متوجه شدید بچه دار می‌شوید، می‌فهمید که چیزهای زیادی نیاز دارید که بخرید و یاد بگیرید. اگر شما نیز از آن دسته مادران نگران هستید، باید به شما بگوییم که نگرانی شما طبیعی است. نگرانی از وضع سلامتی، بهداشت و ایمنی نوزاد در بین والدین بسیار رایج است اما اگر به دنبال آماده‌سازی شرایط به بهترین وجه ممکن هستید تا نگرانی خود را از بین ببرید و یا کم کنید پس حتما باید با محصولات مادر و کودک آشنایی کاملی پیدا کند. به طور کلی محصولات مادر و کودک شامل تمام وسایلی می‌شود که برای رشد بهتر نوزاد شما ضروری است. اگر احساس خستگی و یا ناراحتی می‌کنید، نگران نباشید. در این لیست به شما کمک می‌کنیم تا بفهمید برای نوزادتان چه چیزی بخرید. میلیون‌ها محصول برای خرید موجود است، اما محصولات زیر رایج ترین نیازها یا خواسته‌های مادر و نوزادان هستند.

خرید اینترنتی محصولات مادر و کودک

خانه دارو با انواعی از محصولات بهداشتی و مراقبتی مادر و کودک مانند انواع لوازم مادر، شیر خشک، غذای کمکی نوزاد، لوازم نوزاد، محصولات مراقبت از مو و پوست کودک یک سایت مرجع خرید اینترنتی محصولات مادر و کودک می‌باشد. اگر قصد دارید از برندهای معتبر و دارای تاییدیه خرید کنید و مطمئن باشید که محصول خریداری شده شما دارای استاندارهای بین‌المللی و بهداشتی باشد پس حتما به مکانی که از آن خرید خود را انجام می‌دهید دقت کنید. ما در خانه دارو به شما این اطمینان را می‌دهیم که تمامی محصولات ما دارای تمام استانداردها و تاییدیه‌های لازم هستند.

انواع محصولات مادر و کودک

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم محصولات زیادی وجود دارد که می‌توان آن را برای نوزاد و یا مادر خرید. در اینجا ما سعی کردیم برخی از مهمترین محصولات مادر و کودک که شامل شیرخشک، لوازم مادر، غذای کمکی کودک، لوازم کودک،مراقبت از موی کودک، مراقبت از پوست کودک و گوارش کودک می‌شود را برای شما بیآوریم:

شیرخشک

شیر خشک حاوی تمام آن چیزی است که کودک برای رشد به آن نیاز دارد. دلایل زیادی وجود دارد که والدینی که تازه بچه‌دار شده‌اند ممکن است تغذیه شیر خشک نوزاد را به صورت انحصاری یا به عنوان مکمل شیر مادر انتخاب کنند. بسیاری از والدین متوجه می‌شوند که کودکشان به چیزی بیش از آنچه که تنها با پرستاری می‌تواند تامین شود نیاز دارد. برخی تصور می‌کنند که شیر مادر برای رشد کودک کافی است اما همیشه این گونه نیست. در برخی از موارد شیر مادر تمام مواد مغذی لازم را به بدن کودک نمی‌رساند در اینجا نیاز است که از شیر خشک به عنوان یک غذای مکمل استفاده شود.

غذای کمکی کودک

در 6 ماه اول، شیر مادر یا شیر خشک تمام ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز کودک را تامین می‌کند. هنگامی که کودک شما شروع به از شیر گرفتن می‌کند، متخصص اطفال می‌تواند بررسی کند که او به اندازه کافی مواد مغذی مورد نیاز برای رشد و تکامل سالم را دریافت می‌کند. از آنجایی که کودکان رشد بسیار سریعی دارند، باید اغلب خوب غذا بخورند و در اینجا است که اهمیت غذای کمکی کودک مطرح می‌شود.

شروع به خوردن غذاهای جامد هیجان‌انگیز و البته تا حدی کثیف است. اکثر نوزادان از 4 تا 6 ماهگی با مقدار بسیار کمی غذای جامد متناسب با سن شروع می‌کنند و همچنان برای تغذیه خود به شیر مادر یا شیر خشک غنی شده با آهن تکیه می‌کنند. سپس، در حدود 9 تا 11 ماهگی، ممکن است متوجه کاهش شدید میزان شیر مادر یا شیر خشک نوزادتان شوید، زیرا مواد مغذی و کالری بیشتری از غذاهای جامد به دست می‌آیند. به دلیل تغییر نیازهای غذایی آنها در طول این انتقال، مهم است که نوزادان تغذیه مورد نیاز برای رشد و تکامل را دریافت کنند. برای برخی از کودکان، این به معنای استفاده از غذای کمکی کودک است که برای پر کردن شکاف‌های تغذیه‌ای باید با دقت انتخاب شود.

لوازم کودک

ممکن است از حجم زیاد وسایلی که یک کودک تازه متولد شده به آن نیاز دارد، متعجب شوید. دانستن لوازمی که باید برای فرزند خود بخرید به آمادگی برای ورود نوزادتان کمک می‎کند. لوازم مورد استفاده کودک در هر سنی تغییر می‎کند به تدریج وسایلی که استفاده از آن ضروری به نظر می‌رسد بیشتر می‌شود.

مراقبت از موی کودک

نوزاد شما با تعداد خاصی از فولیکول های مو به دنیا می‌آید که تعیین می کند چقدر مو در طول زندگی خود داشته باشد. شکل و اندازه این فولیکول‌ها بافت و فرم موهای آنها را تعیین می‌کند. (ریز، متوسط، درشت، محکم، مجعد، صاف و غیره). بسیاری از نوزادان با موهایی که به سختی قابل توجه هستند به دنیا می‌آیند، در حالی که برخی دیگر موهای زیادی دارند. اگر کودک شما بدون مو به دنیا آمد، نگران نباشید: موهای او در نهایت رشد خواهند کرد. مدت زمانی که این کار طول می‌کشد بسیار متفاوت است . مرشد مو به اندازه راه رفتن وصحبت کردن فردی است اما بسیار مهم است که شما مراقبت از موی کودک را جدی بگیرید. استفاده از شامپو مناسب مو مخصوصا برای نوزدان بسیار مهم است و به نوعی تضمین کننده کیفیت و نوع مو در بزرگسالی می‌باشد.

مراقبت از پوست کودک

نوزاد شما اکنون در خانه است و شما در حال تطبیق با یک روال روزانه هستید. گرم نگه داشتن و تغذیه کودک در صدر لیست شماست. مراقبت از پوست نوزاد به همان اندازه مهم است. پوست نوزاد لطیف است و همچنین سیستم ایمنی بدن کودک بسیار حساس است. پوست کودکان همیشه بسیار حساس است و مواد شیمیایی، عطرها و رنگ‌ها در لباس‌ها، شوینده‌ها و محصولات کودک می‌توانند باعث تحریک، خشکی، پف کردن آن شوند. با این حال، کارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید برای محافظت از کودک خود در برابر این مشکلات پوستی انجام دهید. مراقبت پوستی با استفاده از محصولات مناسب کودک یکی از بهترین راه‌حل‌هاست.

گوارش کودک

هنگامی که یک نوزاد متولد می شود، سیستم گوارشی او نسبتاً ناکارآمد است. هنگامی که کودک مدفوع کردن را یاد می‌گیرد، ممکن است زور بزند، غرغر کند، گریه کند یا صورتش قرمز شود. تا زمانی که مدفوع نرم است همه چیز نرمال است، این به دلیل یبوست نیست.

نوزاد ممکن است هنگام هضم شیر یا بعد از بلعیدن هوا در حین گریه دچار گاز شود. تغییر وضعیت کودک یا "دوچرخه سواری" پاهای او ممکن است کمک کند، و برخی از والدین ممکن است که از مکمل‌های بدون نسخه برای رفع مشکلات گوارشی کودک خود استفاده کنند.

دسته بندی

قیمت

برند